Események betöltése

• Ez az esemény elmúlt.

Kempo verseny

június 8 @ 08:00 - 17:00

Az ifjúsági, junior, felnőtt és veterán Zen Bu Kan Kempo országos bajnokságot a Sárosdi Kempo Sportegyesület rendezte 2018. május 12.-én Székesfehérváron, a Köfém Sportcsarnokban. Az országos versenyen – amelyen 14 éves kortól minden korosztály indulhatott – több mint 150 kempós vett részt.

A Székesfehérvári Kempo SE tagjaként iskolánk 6. osztályos tanulója Szalai Martin is tatamira lépett, ahol sikeresen szerepelt.

2.helyezett: „B” viadalban és gi földharcban.

A sportegyesület tagjai július elején az országos edzőtáborba mennek, amelynek a Heves megyei Egerfelsőtárkány lesz a helyszíne, ami a Zen Bu Kan Kempo központi edzőtábora.

Dátum:
június 8