Események betöltése

III. Jung József emléktorna

szeptember 8 @ 08:00 - 17:00

III. Jung József emléktorna

A Szabadbattyán KSE harmadik alkalommal írta ki kispályás futball tornáját utánpótlás játékosok részére. A torna célja a megemlékezés mellett, Jung József elveit követve a környékbeli községek fiataljainak a labdarúgás iránti érdeklődés felkeltése.

A meghívásos focitornán hat csapat Káloz, Nádasdladány, Polgárdi, Soponya, Szabadbattyán és Úrhida III. korcsoportos általános iskolásai vettek részt. A mérkőzések két pályán zajlottak egyidőben.

A torna előtt sor került az új lelátó és a felújított futballpálya átadására is, melyet Törő Gábor országgyűlési képviselő és a környező települések polgármesterei is megtiszteltek jelenlétükkel.

Településünket a Géza Fejedelem Tagiskola tanulói képviselték. Kis csapatunk lelkesen készült a tornára és felkészülési szintjüknek megfelelően sikerült megszerezniük a harmadik helyezést.

A mérkőzések lebonyolítása után került sor az eredményhirdetésre. Minden csapat kapott egy focilabdát, valamint minden játékos pedig átvehetett egy emléklapot és egy emlékérmet a szponzoroktól. A barátságos légkörben eltöltött napot egy ízletes ebéd zárta, melyet örömmel fogadott az éhes kis gyerek sereg.

Dátum:
szeptember 8