Események betöltése

• Ez az esemény elmúlt.

Európai szakmaismereti verseny – Budapesten

szeptember 28 @ 08:00 - 14:00

2018. 09. 28-án, pénteken 7- 8. osztályos tanulóink jó hangulatú kiránduláson vettek részt Budapesten az európai szakmaismereti versenyen ( EURISKILL).

Hungexpo területén megrendezett versenyre a Fejér Megyei Kereskedelmi és Iparkamara szervezte és támogatta a gyerekek szállítását, ezért ingyenesen vehettek részt a programon és úti csomagot is kaptak.

A kirándulás célja a gyerekek szakmákkal kapcsolatos ismereteinek bővítése, pályaválasztásuk segítése volt.

Néhány év múlva, talán volt tanulónknak is szurkolhatunk a verseny kapcsán?!

Dátum:
szeptember 28