Erzsébet-tábor: Zánkán

Tisztelt Szülők!

A zánkai Erzsébet-tábor gyülekezője szeptember 26-án, szerdán 9-9:15 között iskolánk udvarában.

Egészségügyi nyilatkozat, diákigazolvány, személyi igazolvány feltétlenül legyen, a gyermeknél! Elképzelhető, hogy be tudunk kapcsolódni egy szüretbe, így aki tud, hozzon metszőollót!

Odafelé van kellő számú autó.

Visszafelé még hiányzik 3 autó, ezért várhatóan a társaság nagyobbik része autóval, egy része  pedig vonattal jön Zánkától tanári kísérettel.

A vonat 12:30-ra ér be a székesfehérvári Repülőtér vasúti megállóba. Onnan kellene majd 3 autós segítség! Kérem, ezt jelezzék majd a szerdai indulásig, hogy ki tudna segíteni. A többi autós segítséget 10:00-ra kérjük Zánkára. Várható autós érkezés Zánkáról Úrhidára 11:30-12.00 körül. A tanulmányi elmaradásokat jövő hét szerdáig kérjük pótolni! Bárkinek bármilyen gondja van, kérem hívja Bán Balázs szervező tanárt 06/20-362-4134

Ahogy a legtöbb weboldal, a miénk is sütiket (cookie-kat) használ a nagyobb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával Ön hozzájárul a sütik használatához. Bővebben

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mégsem