Erzsébet-tábor: Zánkán

Tisztelt Szülők!

A zánkai Erzsébet-tábor gyülekezője szeptember 26-án, szerdán 9-9:15 között iskolánk udvarában.

Egészségügyi nyilatkozat, diákigazolvány, személyi igazolvány feltétlenül legyen, a gyermeknél! Elképzelhető, hogy be tudunk kapcsolódni egy szüretbe, így aki tud, hozzon metszőollót!

Odafelé van kellő számú autó.

Visszafelé még hiányzik 3 autó, ezért várhatóan a társaság nagyobbik része autóval, egy része  pedig vonattal jön Zánkától tanári kísérettel.

A vonat 12:30-ra ér be a székesfehérvári Repülőtér vasúti megállóba. Onnan kellene majd 3 autós segítség! Kérem, ezt jelezzék majd a szerdai indulásig, hogy ki tudna segíteni. A többi autós segítséget 10:00-ra kérjük Zánkára. Várható autós érkezés Zánkáról Úrhidára 11:30-12.00 körül. A tanulmányi elmaradásokat jövő hét szerdáig kérjük pótolni! Bárkinek bármilyen gondja van, kérem hívja Bán Balázs szervező tanárt 06/20-362-4134