Denso interaktív tábla beszerzését támogatta

Újabb interaktív táblával gazdagodtunk

Nagy örömünkre iskolánk 2018-ban, pályázat keretében egy interaktív táblát kapott a DENSO anyagi támogatásával. A gyerekek lelkesen vették használatba az eszközt. Szorgos ujjacskáik nyomán kedves rajzok születtek azóta is a gépen. Érdekes feladatokat tudnak megoldani a tábla segítségével. A pedagógusok is szívesen használják az eszközt, így színesebb, sokoldalúbb oktatást valósíthatnak meg az óráikon. Ezúton is szeretnénk megköszönni a DENSO-nak a támogatást, és bízunk a további együttműködés lehetőségében.

Ahogy a legtöbb weboldal, a miénk is sütiket (cookie-kat) használ a nagyobb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával Ön hozzájárul a sütik használatához. Bővebben

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mégsem