Cirkuszjegy a kitűnő tanulóknak

Kedves Gyerekek / Szülők!

Az idei tanév végén is megajándékozza a kitűnő tanulókat a Fővárosi Nagycirkusz igazgatója.

Minden kitűnő tanuló gyermek vagy szülője átveheti a névre szóló belépőjegyet iskolánkban.

Június 30-án péntekig naponta, illetve júliusban minden szerdán 8-14-ig.

Egyéb információ: A MÁV Zrt. idén is utazási kedvezményt biztosít a tanulóknak. A kitűnő tanuló kisdiák 90%-os, egy fő kísérője pedig 50%-os kedvezménnyel utazhat a fővárosba vonattal a Jégbezárt cirkuszvilág – Antarktisz gyermekei előadást megtekinteni.

A Fővárosi Nagycirkusz mellett kilenc utazó cirkusz is csatlakozott a kezdeményezéshez, így a kuponok ezekben a cirkuszokban is felhasználhatók (kuponokon felsorolva).

 

 

Ahogy a legtöbb weboldal, a miénk is sütiket (cookie-kat) használ a nagyobb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával Ön hozzájárul a sütik használatához. Bővebben

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mégsem