Cirkuszjegy a kitűnő tanulóknak

Kedves Gyerekek / Szülők!

Az idei tanév végén is megajándékozza a kitűnő tanulókat a Fővárosi Nagycirkusz igazgatója.

Minden kitűnő tanuló gyermek vagy szülője átveheti a névre szóló belépőjegyet iskolánkban.

Június 30-án péntekig naponta, illetve júliusban minden szerdán 8-14-ig.

Egyéb információ: A MÁV Zrt. idén is utazási kedvezményt biztosít a tanulóknak. A kitűnő tanuló kisdiák 90%-os, egy fő kísérője pedig 50%-os kedvezménnyel utazhat a fővárosba vonattal a Jégbezárt cirkuszvilág – Antarktisz gyermekei előadást megtekinteni.

A Fővárosi Nagycirkusz mellett kilenc utazó cirkusz is csatlakozott a kezdeményezéshez, így a kuponok ezekben a cirkuszokban is felhasználhatók (kuponokon felsorolva).