Chernel verseny – Agárd, április 19.

Az idei tanévben is részt vettünk az agárdi Chernel István Iskola szervezésében sorra kerülő Chernel természettudományi versenyen.

4 tanulónk jutott be a megyei döntőbe, amelyre április 19-én, Agárdon került sor.

Ennek keretében elsőként a döntőbe jutott diákok egy komplex természettudományi feladatlapot oldottak meg, majd lesétáltak az agárdi hajóállomásra, ahol egy sétahajózás keretében ismerkedtek a Velencei-tó földrajzával, élővilágával. A hajón látottakból egy tesztet is kitöltöttek.

Tanulóink közül Knauer Csenge 8. osztályos tanulónk a kiváló 4. helyen végzett, mindössze 1 ponttal lecsúszva a 3. helyezésről.

Köszönjük a diákjaink részvételét és versenyzését!

Ahogy a legtöbb weboldal, a miénk is sütiket (cookie-kat) használ a nagyobb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával Ön hozzájárul a sütik használatához. Bővebben

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mégsem