Chernel verseny – Agárd, április 19.

Az idei tanévben is részt vettünk az agárdi Chernel István Iskola szervezésében sorra kerülő Chernel természettudományi versenyen.

4 tanulónk jutott be a megyei döntőbe, amelyre április 19-én, Agárdon került sor.

Ennek keretében elsőként a döntőbe jutott diákok egy komplex természettudományi feladatlapot oldottak meg, majd lesétáltak az agárdi hajóállomásra, ahol egy sétahajózás keretében ismerkedtek a Velencei-tó földrajzával, élővilágával. A hajón látottakból egy tesztet is kitöltöttek.

Tanulóink közül Knauer Csenge 8. osztályos tanulónk a kiváló 4. helyen végzett, mindössze 1 ponttal lecsúszva a 3. helyezésről.

Köszönjük a diákjaink részvételét és versenyzését!