Chernel István Természettudományi Vetélkedő

A Chernel István Természettudományi Vetélkedőn iskolánk tanulói is részt vettek. Az első forduló után a korosztályonként legjobb eredményt elért 25 versenyzőt hívták be a vetélkedőre, melyet Agárdon tartottak.

Tematika:

Chernel István élete és munkássága.

A Velkencei-tó története és élővilága.

Az idővel és az időjárással kapcsolatos, a korosztálynak megfelelő tananyag

természetismeret, földrajz, biológia, kémia és fizika tantárgyakból

Eredményük:

Németi Lídia                 4. hely