Beiratkozás a 2015/16-os tanév első osztályába

Értesítjük az érintett szülőket, hogy a 2015/2016. tanévre történő általános iskolai beíratásokra az alábbi időpontokban kerül sor:

2015. április 16. (csütörtök) 8.00 órától 19.00 óráig

2015. április 17. (péntek) 8.00 órától 18.00 óráig

Tanköteles gyermekét a szülő köteles a lakóhelye, ennek hiányában tartózkodási helye szerinti illetékes vagy a választott iskola első évfolyamára beíratni.

Az első évfolyamra történő beíratáskor a gyermek személyazonosítására alkalmas,

a gyermek nevére kiállított személyi azonosító és a lakcímet igazoló hatósági igazolványt

és az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolást kell bemutatni.

A felvételről első fokon az iskola igazgatója dönt, elutasítás esetén a fenntartó hivatott a felülbírálati kérelmet elbírálni.

Kérjük, ha lehetőségük van rá, nyomtassák ki az alábbi nyomtatványokat és kitöltve ezeket is hozzák magukkal a beiratkozáskor!

4. melléklet szülői nyilatkozatok

5. melléklet életvitelszerű tartózkodás NYILATKOZAT

nyilatkozat iskolába való beiratkozáshoz

nyilatkozat hit- és erkölcstan oktatás