Beiskolázással kapcsolatos információk

A leendő első osztályos szülőknek és gyermekeiknek több lehetőséget is tervezünk biztosítani iskolánk és tanítóink megismerésére, természetesen a vírushelyzetnek megfelelően.

Idén is várják tanítóink az iskolába készülő nagycsoportosokat szüleikkel játékos foglalkozásokra az alábbi időpontokban:

• február 8 (hétfőn) 16 órától farsangi vígasságok címmel
  • március 8-án, (hétfőn) 16 órától tavaszváró címmel

Március 8-án a játékos foglalkozási idő alatt a szülőknek szülői értekezletet tartunk, ahol a szülők bővebb információt kapnak az intézményvezetőtől és az osztálytanítótól.

Március 2-án, kedden 10 órától várjuk majd a nagycsoportos óvodásokat, amikor az első osztályt látogathatják meg.

Február 12-én, pénteken 15 órától gyermekfarsangot tartunk, ahol az érdeklődő leendő elsős gyermekeket is szeretettel várjuk.

Február 18-án, csütörtökön 8 órától hagyományos nyílt napot tartunk a szülőknek, ahol bármely osztály, tanóra meglátogatható, az alsóban az első két órában.

A beiratkozás időponja 2021. áprlis 15-16. A beiratás pontos menetéről hirdetményt teszünk közzé honlapunkon.

A beiratkozásra kötelezettek Úrhida község közigazgatási területén 6. életévét 2021. augusztus 31-ig betöltő gyermekek intézményünkbe vagy a választott iskola első évfolyamára. Amennyiben a választott iskola a gyermek felvételét elutasító döntést hoz, a szülő a gyermekét a döntés jogerőre emelkedését követő öt napon belül köteles beíratni a kötelező felvételt biztosító iskola első évfolyamára.

A beiratkozáshoz az alábbi dokumentumok szükségesek:

• a gyermek
    • lakcímkártyája,
    • óvodai szakvéleménye,
    • szakértői bizottság vagy nevelési tanácsadó véleménye (ha van ilyen),
    • TAJ száma;
  • a szülő személyi igazolványa, lakcímkártyája.

iskolánk nevelőtestülete nevében

Liedermajer Heléna