Április 29-ei budapesti kirándulás

Tisztelt Szülők!

Április 29-én, szerdán a Föld napja alkalmából Budapestre, a Természettudományi Múzeumba megyünk kirándulni. Az alsóbb osztályok külön busszal, míg 3. osztálytól felfele vonattal utazunk. Indulás 8 órakor az iskolától (a vonatosakat csuklós busz szállítja reggel oda, majd délután vissza a székesfehérvári vasútállomás és az iskolánk között). Várható érkezés a buszosoknak 15:30-16 óra között, a vonatosoknak 16:30-17 óra között az iskolához. Az időjárásnak megfelelő kényelmes öltözet, és akinek van, diákigazolvány szükséges! A kirándulás ingyenes, iskolánk alapítványa állja a költségeket! Mivel ez tanítási nap, ezért a részvétel kötelező! Hiányzást igazolni kell!

Enni és innivalót egész napra kérünk pakolni!