Április 29-ei budapesti kirándulás

Tisztelt Szülők!

Április 29-én, szerdán a Föld napja alkalmából Budapestre, a Természettudományi Múzeumba megyünk kirándulni. Az alsóbb osztályok külön busszal, míg 3. osztálytól felfele vonattal utazunk. Indulás 8 órakor az iskolától (a vonatosakat csuklós busz szállítja reggel oda, majd délután vissza a székesfehérvári vasútállomás és az iskolánk között). Várható érkezés a buszosoknak 15:30-16 óra között, a vonatosoknak 16:30-17 óra között az iskolához. Az időjárásnak megfelelő kényelmes öltözet, és akinek van, diákigazolvány szükséges! A kirándulás ingyenes, iskolánk alapítványa állja a költségeket! Mivel ez tanítási nap, ezért a részvétel kötelező! Hiányzást igazolni kell!

Enni és innivalót egész napra kérünk pakolni!

 

                                                                                  

Ahogy a legtöbb weboldal, a miénk is sütiket (cookie-kat) használ a nagyobb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával Ön hozzájárul a sütik használatához. Bővebben

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mégsem