Álomsport – iskolai rajzpályázat

Szeretnénk szívből gratulálni minden pályázónak, aki beküldte alkotását. A díjazástól függetlenül reméljük, hogy az alkotás öröme a jövőben is megmarad bennetek. Nem volt könnyű döntenünk, mert sok szép munka érkezett hozzánk. Éppen ezért úgy döntött a zsűri, hogy több alkotást is jutalmaz.

A beérkezett alkotásokból rendezett mini-kiállítás az iskola folyosóján található paravánokon, a győztes és különdíjas művek honlapunkon is megtekinthetőek.

Eredmények:

Alsó tagozat: