Alapműveleti matematika verseny

Csizmadia Máté Noel 6. osztályos tanulónk 2016. április 6-án “Alapműveleti matematika” verseny megyei fordulóján vett részt. 50 induló közül 11. helyezést ért el, csak 3 ponttal maradt le az országos fordulóra bejutóktól.

Külön dicséret illeti, hogy fekvőgipsszel a lábán is vállalta a verseny megpróbáltatásait.

A szülőknek is köszönjük a segítséget, hogy Mátét eljuttatták a versenyre.

Köszönet a rendszeres, szorgalmas felkészülésért, és a szép eredményért.

Szabó Gyöngyi (matematika tanár)

 

Ahogy a legtöbb weboldal, a miénk is sütiket (cookie-kat) használ a nagyobb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával Ön hozzájárul a sütik használatához. Bővebben

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mégsem