Aláírás gyűjtése új iskola és tornaterem építésére

Tisztelt Szülők!

2016. november 9-én, szerdán 16.30-18.30-ig az új iskola és tornaterem építéséért aláírás gyűjtést tartunk a Közösségi Házban.
Várjunk a jelenlegi és leendő tanulónk szüleit és minden úrhidai lakost is, aki szándéknyilatkozatával elősegítené egy új, modern iskola építését. Ha ebben az időpontban nem tud jelen lenni, november 10-től, csütörtöktől iskolánkban és a Közösségi Házban is aláírhatja a szándéknyilatkozatot.
Az aláírás gyűjtés közben 17 órától az érdeklődőket várjuk a közösségi gong és hangtál meditációra a nagyteremben a mellékelt meghívó szerint.
Várjuk megtisztelő részvételüket!

Liedermajer Heléna

tagintézmény-vezető
Batthyány Lajos Általános Iskola
Géza Fejedelem Tagiskolája 072047
8142 Úrhida, Kossuth Lajos utca 64.
Tel./Fax: 22 / 364-519
OM  200523