Aláírás gyűjtése új iskola és tornaterem építésére

Tisztelt Szülők!

2016. november 9-én, szerdán 16.30-18.30-ig az új iskola és tornaterem építéséért aláírás gyűjtést tartunk a Közösségi Házban.
Várjunk a jelenlegi és leendő tanulónk szüleit és minden úrhidai lakost is, aki szándéknyilatkozatával elősegítené egy új, modern iskola építését. Ha ebben az időpontban nem tud jelen lenni, november 10-től, csütörtöktől iskolánkban és a Közösségi Házban is aláírhatja a szándéknyilatkozatot.
Az aláírás gyűjtés közben 17 órától az érdeklődőket várjuk a közösségi gong és hangtál meditációra a nagyteremben a mellékelt meghívó szerint.
Várjuk megtisztelő részvételüket!

Liedermajer Heléna

tagintézmény-vezető
Batthyány Lajos Általános Iskola
Géza Fejedelem Tagiskolája 072047
8142 Úrhida, Kossuth Lajos utca 64.
Tel./Fax: 22 / 364-519
OM  200523

Csatolmányok:

Ahogy a legtöbb weboldal, a miénk is sütiket (cookie-kat) használ a nagyobb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával Ön hozzájárul a sütik használatához. Bővebben

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mégsem