Adó 1%-a

Tisztelt Szülők, Úrhidai lakosok!

 

1 adó

Az Úrhidai Tanulókért és Iskoláért közhasznú Alapítványunkat 2000 augusztusában alakítottuk meg, ahova 2003-tól már a személyi jövedelemadó 1%-át is felajánlhatta bárki. A jótékonysági és az 1 %-os felajánlásokat, valamint a pályázati bevételeket a szülők döntése szerint gyermekeink javára fordítottuk, az éves megjelentetett közhasznúsági jelentés alapján. Így például bevételeinkből iskolai kirándulásokat finanszíroztunk, padokat, számítógépeket vásároltunk.

Adószámunk: 18490987-1-07

Kérjük, segítse gyermekeinket adója 1%-ával!

Köszönjük!                                                                            Lencsésné Cseh Katalin

                                                                           alapítvány elnöke

Ahogy a legtöbb weboldal, a miénk is sütiket (cookie-kat) használ a nagyobb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával Ön hozzájárul a sütik használatához. Bővebben

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mégsem