ADÓ 1%-a

Tisztelt Szülők, Úrhidai lakosok!

 

1 adó

Az Úrhidai Tanulókért és Iskoláért közhasznú Alapítványunkat 2000 augusztusában alakítottuk meg, ahova 2003-tól már a személyi jövedelemadó 1%-át is felajánlhatta bárki. A jótékonysági és az 1 %-os felajánlásokat, valamint a pályázati bevételeket a szülők döntése szerint gyermekeink javára fordítottuk, az éves megjelentetett közhasznúsági jelentés alapján. Így például bevételeinkből iskolai kirándulásokat finanszíroztunk, padokat, számítógépeket vásároltunk.

 

Adószámunk: 18490987-1-07

Kérjük, segítse gyermekeinket adója 1%-ával!

Köszönjük!  

                                                                          Lencsésné Cseh Katalin

                                                                                 alapítvány elnöke